Szkolenia Rekrutacja Doradztwo
 

Trenerzy

Nasi Trenerzy to osoby mogące poszczycić się licznymi sukcesami zawodowymi, zarówno w obszarze biznesowym, jak i naukowym.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, praktykami i teoretykami, ludźmi z dużym doświadczeniem zdobytym w dynamicznie rozwijających się korporacjach oraz z osobami związanymi z najlepszymi uczelniami w Polsce i za granicą.

Dzięki bogatemu doświadczeniu praktycznemu i profesjonalnemu podejściu do biznesu naszych Trenerów możemy proponować Państwu warsztaty szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Unikalną cechą naszych warsztatów jest mocno praktyczny charakter zajęć, oparty na własnym doświadczeniu osób prowadzących.

Jeśli mielibyście Państwo ochotę bliżej poznać naszych trenerów, prosimy bardzo o kontakt e-mailowy ze wskazaniem konkretnej tematyki szkoleniowej, która Państwa interesuje. 

Z przyjemnością i dumą zaprezentujemy grono osób, z którymi współpracujemy -wysokiej klasy specjalistów oraz ekspertów.

Najbliższe szkolenia poprowadzą dla nas między innymi następujące osoby - eksperci z prestiżowych, międzynarodowych instytucji:

Marcin Gajzler

Wicedyrektor marketingu i rzecznik prasowy FinLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. W latach 1998-2000 Account Executive w agencji reklamowej Oskar Wegner. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w zakresie kompetencji menedżerskich oraz strategicznego zarządznia marketingowego. W roku 2004 uzyskał tytuł Fellow, Live Management Institute, Amerykańskiej Organizacji LOMA (Life Office Management Association). Obecnie doktorant Szkoły Głównej Handlowej, wykładowca akademicki przedmiotów związanych z tematami Public Relations, marketingu oraz tematami ubezpieczeniowymi.

Monika Gębalska

Ekspert w dziedzinie HR, psycholog i ekonomista, aktualnie współpracuje z Bankiem BPH. Posiada bogate doświadczenie w pracy projektowej, jako członek zespołów projektowych od strony HR. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako uczestnik elitarnego programu menedżerskiego dla absolwentów, a już po dwóch latach prowadziła ten projekt jako koordynator i opiekun. Specjalista w obszarze rekrutacji głównie na stanowiska menedżerskie w sektorze finansowym, ekspert w dziedzinie zarządzania zmianą. Pomysłodawca i koordynator prestiżowego programu dla kilkuset doradców klienta banku. Trener wewnętrzny i zewnętrzny między innymi w zakresie  przeprowadzania ocen okresowych pracowników. Autorytet w kwestii kompetencji i analizy psychologiczno-socjologicznej.

Michał Jakubczyk

Posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych instytucjach finansowych i akademickich. Ekspert w obszarze analitycznego CRM. Wielokrotnie doradzał i współrealizował projekty opracowywania systemów CRM z naciskiem na wymagania informatyczne, techniki i narzędzia (repozytorium danych, aplikacje do zarządzania, portal raportowy, narzędzia analityczne). Odpowiadał miedzy innymi za opracowanie systemu CRM w obszarze detalicznym Banku BPH. Aktualnie współpracuje z dostawcą rozwiązań informatycznych Matrix.pl., między innymi realizując projekty dla Banku WZWBK. Absolwent (dyplom z wyróżnieniem) i doktorant Szkoły Głównej Handlowej (SGH). Wykładowca.

Monika Kaczorek

Członek Zarządu Mazars & Guerard Audyt Sp. z o.o., Biegły Rewident, Wspólnik, posiada długoletnie doświadczenie we współpracy z polskimi i międzynarodowymi podmiotami reprezentującymi najważniejsze gałęzie gospodarki, w zakresie badania sprawozdań finansowych oraz doradztwa, nadzorujący realizację najbardziej strategicznych, miedzynarodowych projektów biura takich jak fuzje, przejęcia due diligence. Członek ekip eksperckich w arbitrażach miedzynarodowych. Posiada doświadczenie w szkoleniach z zakresu metodologii audytu, konsolidaji sprawozdań finansowych oraz standardów MSR/MSSF.

Arkadiusz Michaliszyn

Doradca podatkowy, od czerwca 2000 r. pracuje w CMS Cameron McKenna w Warszawie i zajmuje się doradztwem w zakresie opodatkowania działalności gospodarczej za granicą oraz tworzeniu struktur majacych na celu optymalizację podatkową określonych przedsięwzięć gospodarczych. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1999r. zdał egzamin na doradcę podatkowego, a następnie został wpisany na listę doradców podatkowych. Jest autorem licznych publikacji z zakresu tematyki prawno-podatkowej.

Piotr Pajewski

Członek Zarządu bmp Polska, w firmie zarządzającej niemieckimi funduszami venture capital na rynku polskim - bmp AG i CEEV. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu corporate finance, M&A, rynków kapitałowych i venture capital. Zrealizował kilkanaście inwestycji, wyjść z inwestycji oraz przejęć. Był pomysłodawcą i osobą odpowiedzialną od strony polskiej za zrealizowanie pierwszego dual listing z wykorzystaniem procedury single passport. Wcześniejsze doświadczenia zdobył w grupie firm doradczych EVIP, sprawując funkcję Senior Managera odpowiedzialnego za Departament Fuzji i Przejęć oraz w Creditanstalt - SCG Fund Management S.A. w firmie zarządzającej NFI Hetman. Zasiada w radach nadzorczych kilku spółek portfelowych. Skończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, w 2004 r. otworzył przewód doktorski na WNE UW z zakresu fuzji i przejęć.

Marzena Wolak

Koordynator sekcji doradców klienta w jednym z renomowanych banków. Uczestnik programu dla doradców klienta i skuteczny sprzedawca produktów i usług bankowych, odnoszący bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Trener doradców i sprzedawców usług finansowych, cieszący się wysoką skutecznością prowadzenia warsztatów sprzedażowych, owocującą znacznym wzrostem sprzedaży osób szkolonych. Entuzjasta o dużych umiejętnościach interpersonalnych. Z wykształcenia ekonomista.

Rafał Zwierz

Polski i brytyjski Radca Prawny, adwokat amerykański. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1998) oraz Studium Prawa Amerykańskiego organizowane przez Uniwersytet Warszawski i University of Floryda, a także Studium Prawa Brytyjskiego organizowane przez Uniwersytet Warszawski i Cambridge University. Jako stypendysta Komisji Fulbrighta uzyskał tytuł LL.M. na Harvard Law School. Od 2000 roku współprauje z kancelarią Weil, Gotshal & Manges, jedną z wiodących międzynarodowych firm prawniczych na świecie. Przez pierwszy rok pracował w biurze w Nowym Jorku, następnie przez półtora roku w Londynie, a od 2003 roku jest prawnikiem biura warszawskiego. Doradza przy międzynarodowych ofertach publicznych i niepublicznych, a także transakcjach M&A i projektach restrukturyzacyjnych.

Współpracujemy z przeszło kilkudziesięcioma Trenerami i Konsultantami w całej Polsce.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów proponujemy Państwu naszym zdaniem najbardziej odpowiednią osobę/ osoby do współpracy przy realizacji konkretnego projektu. Przedstawiając Państwu naszego doradcę/ doradców bierzemy pod uwagę zarówno pożądane kompetencje, jak i sposób bycia (osobowość) doradcy.