Inspektor Kredytowy
ING Bank Śląski
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Inspektor kredytowy
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MM/DSD/IK_cs
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Rejestrowanie otrzymywanej dokumentacji i wniosków kredytowych z zespołów bankowości hipotecznej
- Analiza formalna wniosków kredytowych o produkty hipoteczne i dokumentów , ocena kompletności przesłanych dokumentów
- Tworzenie umów kredytowych i umów zabezpieczeń dla produktów hipotecznych
- Zarządzanie bazami wniosków i dokonywanie zmian w bazach PKH
- Wykształcenie minimum średnie ( mile widziany studenci studiów zaocznych )
- Mile widziane doświadczenie w bankowości
- Biegła obsługa pakietu MS Office
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywność
- Rzetelność, sumienność
Oferujemy: Pracę w dynamicznym środowisku w międzynarodowej korporacji, możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy od najlepszych specjalistów, dobrą współpracę w zespole.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 2 lipca 2007 na adres:
lub
Departament Zarządzania Zasobami LudzkimiING Bank Śląski S.A ul. Sokolska 3440-086 Katowice (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie maila lub na kopercie)
Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez ING Bank Śląski (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy ING, w celach rekrutacyjnych tych firm " Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


