Szkolenia Rekrutacja Doradztwo
 

O nas

Competitive Skills Sp. z o.o. prowadzi wsparcie dla biznesu w obszarach związanych z rozwojem kompetencji i zwiększeniem efektywności pracy. 

 

  • WARSZTATY SZKOLENIOWE
  • GRY SZKOLENIOWO-ROZWOJOWE
  • PROJEKTY DORADCZE

 

Spółka działa na polskim rynku od 2006 r. w oparciu o modele sprawdzone w krajach Unii Europejskiej, a naszą kadrę tworzą osoby o dużym doświadczeniu w wiodących instytucjach finansowych i działach HR.

Cały czas zmieniamy się, aby być jeszcze bardziej COMPETITIVE !!!

Naszym nadrzędnym celem jest sprostanie oczekiwaniom i potrzebom Klientów. W związku z tym realizujemy oferowane usługi zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Stoimy na stanowisku, że tylko projekty realizowane z zaangażowaniem mają konstruktywne odzwierciedlenie w funkcjonowaniu organizacji. Przy czym zaangażowanie musi być po obu stronach: naszej i Klienta. Naszymi Klientami są instytucje, których polityka współpracy opiera się właśnie na tym przekonaniu.

NASZE USP

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, praktykami, ludźmi sukcesu, z dużym doświadczeniem zdobytym w dynamicznie rozwijających się korporacjach oraz z osobami związanymi z najlepszymi uczelniami w Polsce i za granicą, a także z licznymi korporacjami, instytucjami finansowymi i kancelariami prawnymi.

Współpracujemy także z organizacjami studenckimi i biurami karier. 

DZIAŁAMY UKIERUNKOWANI NA REALIZACJĘ CELU, A NIE REALIZACJĘ PROCEDUR!

DLA NAS LICZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM EFEKTY!!!

Czerpiemy z najnowszych trendów rynkowych w zakresie rozwoju kompetencji, w związku z czym wykorzystujemy w praktyce najnowszy trend rozwoju i aktywizowania pracowników poprzez grywalizację pracy.

Naszym partnerem w tym obszarze jest Enterprise Gamification Sp. z o.o. - lider grywalizacji biznesowej w Polsce i wydawca pierwszego i jedynego w Polsce profesjonalnego portalu informacyjnego, poświęconego grywalizacji: www.grywalizacja24.pl

Zapraszamy do kontaku:

biuro@competitiveskills.pl
tel: 22/ 401 31 00