Szkolenia Rekrutacja Doradztwo
 

PROMOCJE


Programy dla studentów (na przykładzie Banku BPH)

Jacek Goś - Dyrektor ds. Rekrutacji w Banku BPH

Bank BPH S.A. swoją ofertę adresuje do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości i chcą uczyć się od najlepszych.

Bank BPH S.A. swoją ofertę adresuje do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości i chcą uczyć się od najlepszych.

Proponujemy praktyki i programy stażowe. Osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z bankowością zapraszamy na praktyki. Podczas programu praktykant@sukces trwającego 2 lub 3 miesiące między lipcem a wrześniem, można zdobyć cenne doświadczenie oraz porównać wiedzę zdobytą podczas studiów z praktyką biznesową.

Dla osób dysponujących wolnym czasem w roku akademickim proponujemy również praktyki w innych miesiącach w ciągu całego roku kalendarzowego. 

Dla studentów i absolwentów, zainteresowanych rozpoczęciem kariery zawodowej w sektorze bankowym, mamy dwa programy stażowe: absolwent@sukces oraz doradca@sukces

Program absolwent@sukces adresowany jest do najlepszych absolwentów i studentów renomowanych uczelni wyższych. Jego ideą jest przygotowanie uczestników do przyszłych zadań zawodowych poprzez staże w wybranych jednostkach Banku. Dzięki rotacji uczestnicy programu zdobywają doświadczenie w różnych obszarach funkcjonowania Banku co pozwala im na bardziej kompleksowe rozumienie jego działalności. Program składa się ze stażu podzielonego na dwie części, pierwsza odbywa się w sieci oddziałów, natomiast druga w Centrali Banku. Całość przeplatana jest programem szkoleń pogłębiającym zarówno wiedzę bankową, jak i tzw. umiejętności miękkie. Stałym elementem jest uczestnictwo w tych szkoleniach pracowników naszego Banku - specjalistów z wybranych zakresów bankowości, a także przedstawicieli firm zewnętrznych. Absolwent@sukces jest 12-miesięcznym programem stażowym, za który uczestnicy otrzymują wynagrodzenie. 

Dla osób aktywnych, zorientowanych na wynik i mobilnych, chcących zdobyć doświadczenie w sprzedaży, proponujemy udział w programie stażowym doradca@sukces. W ramach programu uczestnicy odbywają cykl szkoleń z zakresu produktów bankowych, technik sprzedaży oraz systemu bankowego. Po zapoznaniu się z teoretycznymi zagadnieniami, nasi stażyści, zdobywają praktyczne umiejętności w pracy w charakterze Doradcy Klienta, pod czujnym okiem doświadczonych pracowników Banku. Doradca@sukces obejmuje oddziały detaliczne w całej Polsce, jest 9- miesięcznym, za który uczestnicy otrzymują wynagrodzenie. 

Aby ułatwić kandydatom aplikowanie na praktyki i programy stażowe stworzyliśmy wspólny formularz na naszych stronach internetowych. Więcej informacji znajduje się na www.kariera.bph.pl.

 

Jacek Goś

Dyrektor ds Rekrutacji w Banku BPH

« powrt