Szkolenia Rekrutacja Doradztwo
 

PROMOCJE


Zatrudnij petsittera i wyjedź na urlop bez zwierzaka

Ludzie coraz lepiej traktują swoje zwierzęta i dbają aby podczas urlopu zwierzę, które nie wyjeżdża miało odpowiednią opiekę w domu. Ci, którzy nie chcą zostawiać czworonogów bez opieki zatrudniają specjalnych opiekunów zwierząt.

Zbliża się okres urlopowy i trzeba już teraz zacząć myśleć o swoich zwierzętach. Ludzie coraz lepiej traktują swoje zwierzęta i dbają aby podczas urlopu zwierzę, które nie wyjeżdża miało zapewnioną odpowiednią opiekę w domu. Ci, którzy nie chcą zostawiać czworonogów bez opieki zatrudniają specjalnych opiekunów zwierząt. Zapracowani właściciele zwierząt mogą spokojnie pracować lub wyjechać na urlop. W tym czasie petsitter  profesjonalnie zaopiekuje się zwierzakiem.

W dużych miastach za wynajęcie petsittera zapłacimy ok. 15 złotych za godzinę pracy. Z usług petsittera korzysta w Polsce coraz więcej osób. Na Zachodzie zawód ten nie budzi żadnego zdziwienia i funkcjonuje już od wielu lat. Opiekunowie zwierząt mają własne stowarzyszenia, a w zatrudnianiu petsitterów pośredniczą specjalistyczne agencje.

W naszym kraju opiekunowie zwierząt mogą zarejestrować się na portalu www.petsitter.pl. Tu też można zdobyć informacje na temat szkoleń dla profesjonalnych petsitterów.

Competitive Skills

« powrót