



Competitive Skills & Empriz Group wzięła udział w konferencji pt. "„Rozwój potencjału polskich przedsiębiorstw w oparciu o środki z funduszy strukturalnych UE, skuteczne zarządzanie jakością i inwestycje w kapitał ludzki” , która odbyła się 22 stycznia 2009 roku w Galerii Porczyńskich w Warszawie.
22 stycznia 2009 r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się Konferencja pt. „Rozwój potencjału polskich przedsiębiorstw w oparciu o środki z funduszy strukturalnych UE, skuteczne zarządzanie jakością i inwestycje w kapitał ludzki” oraz Gala wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie „EuroCertyfikat 2008”.
Competitive Skills & Empriz Group została zaproszona do wygłoszenia panelu dotyczącego ‘rozwoju pracowników w dobie kryzysu’.
Panel wygłosił Partner Competitive Skills - Jacek Grabowski - certyfikowany trener i coach.
W swoim wystąpieniu poruszył między innymi takie problemy, jak: sposoby na rozwój pracowników i rozwój osobisty w dobie kryzysu, wpływ kryzysu na rynek szkoleń, źródła pozyskania środków na rozwój, problemy pojawiające się w organizacjach w dobie kryzysu oraz możliwości ich wykorzystania.
Wystąpienie zostało nagrodzone brawami.
Competitive Skills & Empriz Group